Sevkiyat

Depo İçi Sipariş Toplama

Ürünler daha depoya gelmeden tedarik zinciri yönetimi ile başlayan lojistik süreç, ürünlerinizin siparişleriniz doğrultusunda RF el terminali kullanımıyla ilgili lokasyonlardan adet adet veya koli olarak toplanmakta ve sipariş bazında paketleme bölümüne getirilmektedir.

Toplu dağıtımlarda siparişler birleştirilerek ürünler toplu olarak paketleme bölümüne getirilmekte, daha sonra ayrıştırılarak sipariş bazında hazırlanmaktadır.

Gönderim

Yüksek miktardaki malzeme sevkiyatlarınızı bile otomatik gönderim sistemimiz sayesinde çok kısa sürede hazırlıyoruz. Onlarca siparişin bile gerek yasal evrak basımı gerekse adres etiketlerinin hazırlanıp yapıştırılması sadece dakikalar almaktadır.

Kargo

Ürünlerinizin gönderimini birlikte çalıştığımız  ulusal kargo ve kurye şirketleri ile doğru, zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Özel Paketleme Hizmetleri

Her türlü ürün özelleştirmeleri, ürün hediyeleri, insert çalışmaları gibi elleçleme işlemleri bu aşamada yapılmakta, gönderim sırasında ürünlerin hasar görmemesi için gereken özel ambalaj malzemeleri ile de bu aşamada paketlenmektedir.

Scroll to Top