Hakkımızda

 

Nitelikli Lojistik Hizmetleri alanında en çok tercih edilen firma olmak hedefiyle kurulan firmamız, TransLogic Lojistik Yazılım Anonim Şirketi ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Promosyon Lojistiği hizmetini Türkiye’de ilk olarak 2004 yılında PromoLogic markası ile ulusal ve uluslararası firmalara sunan şirketimiz her geçen yıl müşteri sayısını ve iş hacmini arttırmaktadır. Firmaların pazarlama, satınalma ve lojistik departmanlarının kesişim noktasında kalan promosyon lojistiğinde sahip olduğumuz deneyim ve teknoloji altyapısı ile süreç yönetiminin hatasız yürütülmesini sağlıyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp lojistik süreçlerini yürütürken Müşteri Temsilcilerimiz ile tam bir koordinasyon sağlıyoruz.
Nitelikli Lojistik Hizmetleri alanında şirketimiz ürün lojistiği hizmeti vermek üzere PuntoLogic markası ile uçtan uca sipariş yönetimi ve iade süreçlerini de içeren hizmetler bütününü lanse etmiştir. Bu markamız ile gelişen teknoloji ile değişen piyasa koşullarında özellikle e-ticaret firmalarına hizmet vermeyi hedefliyoruz. 

Teknoloji ve ekipman konusunda birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız sayesinde bütün yenilikleri her zaman yakından takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak üzere yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yılların tecrübesiyle derinleşen uzmanlığımızı, yaratıcılık ve çok yönlü bakabilme becerisi ile sunuyoruz. 

Başarının anahtarı olarak sahne arkasında fark yaratan çözüm ortağınız oluyoruz. Hali hazırda İstanbul Merkez Yönetim Ofisi ile birlikte Kocaeli Operasyon Merkezinde tüm müşterilerimizin ister promosyon ister eticaret her türlü nitelikli lojistik hizmetleri ihtiyaçlarını maksimum operasyonel verimlilik sağlayarak karşılıyoruz.

Scroll to Top