Operasyon Merkezi

Reach truck, el forklifti ve transpaletler gibi depo içi operasyon makinaları ile beraber operatörlerin kullandığı RF terminaller ve takım liderlerinin kullandığı bilgisayarlar ile sürecin problemsiz yürütülmesi sağlanmaktadır.

 

Operasyon Merkezimiz Kocaeli ili Çayırova ilçesi Reysaş GYO kampüsünde yer almaktadır.

Yüksek standartlarda her türlü güvenlik sistemi ile yapılmış olan binamız 200m2 ofis ve 4000m2 depo alanından oluşmaktadır.

Ofis alanımız içerisinde müşteri ilişkileri bölümü, toplantı ve eğitim odası, özel klimalı server odası ve dinlenme zamanları için oluşturulmuş rekreasyon alanı bulunmaktadır.

Depomuz ise mal kabul, adresli raf, yığma depolama, katma değerli hizmetler elleçleme ve sevkiyat alanlarından oluşmaktadır.

Depomuz 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. Lazerli yangın algılama sistemi ve hareket sensörlü güvenlik alarm sistemlerine sahip olan depomuz ayrıca güvenlik birimleri tarafından korunmaktadır.

Sağlık, emniyet ve çevre ile birlikte özellikle iş güvenliği konusuna en üst düzeyde önem veren firmamız uluslararası denetleme kuruluşu olan SEDEX üyesidir.

Scroll to Top